ul. Dolnobrzeska 8, 55-330 Miękinia
+48 603 655 050

Oprogramowanie WETO

Firma Weto AG, pochodząca z bawarskiego Tittling, jest od 1992 renomowanym producentem oprogramowania i rozwiązań dla budownictwa drewnianego. Firma WETO AG jest producentem oprogramowania typu 3DCAD/CAM dedykowanemu branży drzewnej a służącemu do projektowania konstrukcji budownictwa drewnianego takich, jak dachy, zadaszenia, ganki, wiaty garażowe i oczywiście całe domy w równych technologiach.

Programy 3D CAD/CAM tworzone na bazie najnowszych osiągnięć techniki i technologii informatycznych, umożliwiają kompletne projektowanie dowolnych dachów i innych konstrukcji a także oferują pełne rozwiązania w zakresie tradycyjnej i nowoczesnej obróbki ciesielskiej, konstrukcji ścian w technologii lekkiego szkieletu drewnianego, ryglowo-słupowej, muru pruskiego i ścian z bali.

Nasza siła leży w ogromnym potencjale naszych programistów i ludzi odpowiedzialnych za pomoc techniczną, którzy są cieślami i wcześniej pracowali jako cieśle. Dlatego nasze programy są bardzo przyjazne dla użytkownika, proste w obsłudze i dopasowane do potrzeb cieśli, którzy je wykorzystują w codziennej pracy.

Projekty wykonane w naszych programach dają się później szybko zrealizować.
Z naszymi programami może pracować każdy, małe i duże firmy ciesielskie jak również bardzo duże firmy zajmujące się usługowo obróbką elementów konstrukcyjnych dla firm ciesielskich.

Siła programów leży nie tylko w pracy w pełnym trybie 3D lecz także w perfekcyjnym połączeniu łatwości obsługi i czytelnego interfejsu z wydajnością pracy, jakością i atrakcyjną formą projektowania.

Firma WETO AG Technologies jest obecna w wielu krajach: Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Republika Czech, Słowacja, Szwajcaria, Austria, Chiny, Skandynawia, Grecja, Słowenia, Rosja, Węgry, Polska.
W Polsce jesteśmy reprezentowani przez firmę Tomrer Dopierała Daniel.

MASZ PYTANIA?

71 / 317-85-20